Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tesla lighting

Tesla lighting-svítidla

Chcete při osvětlení svého domu, bytu nebo pracoviště používat s mimimálními pořizovacími náklady svítidla 21 století? A ještě přitom ušetřit 50-80% nákladů za elektřinu? (Tím se rozumí náklady na elektřinu spotřebovanou na osvětlení).

 

Spolupracujeme se společností Tesla, která je od roku 2012 českou společností a je přímým dovozcem LED osvětlení, dohlíží také na jeho výrobu v zahraničí, která probíhá podle švýcarských patentů.

Výrobky jsou kvalitou srovnatelné s produkty jiných značek za podstatně nižší ceny.

Záruční opravy probíhají výměnným způsobem – kus za kus.

LED osvětlení Tesla je vhodné zejména v prostorech, kde se dlouho svítí – restaurace, hotely, autoservisy, dílny, výrobní provozy,obchodní prostory atd. Výrazně může zlepšit i prostředí v kancelářích a významně snižuje také náklady na osvětlení v domácnostech.

LED osvětlení Tesla používá např. Omnitron Praha, České dráhy, hotel Four Seasons, McDonalds v Rakousku, pojištovna Generali a další.

Od roku 2013 Tesla nabízí LED žárovky s novou CRYSTAL LED technologií – takto vyrobená žárovka má rozptyl až 320 stupnů a velmi nízkou spotřebu o 50-80% nižší než klasické nebo úsporné žárovky a zářivky.

Crystal LED žárovka   

 

Obecné výhody LED

-jednoduchý přechod na LED technologii-žárovky a zářivky se instalují na standartní patice

-20 až 30 násobně delší životnost než jiné světelné zdroje, vydrží 30-50 000 hodin (tj 3,5-6 roků při nepřetržitém svícení)

-robustní konstrukce, odolná proti vibracím

-bez UV záření (jejich světlo nepůsobí na malby a textilie, nepřitahují hmyz!)

-bez IR záření (vhodné pro osvětlení potravin), nevydávají žádné teplo

-opakované zapínání a vypínání nemá vliv na jejich životnost, jejich svítivost zůstává stabilní po celou dobu životnosti

-LED nebliká, vydává kvalitní světlo, nezatěžuje oči tak, jako ostatní světelné zdroje

-okamžitá plná intenzita světla bez postupného rozsvěcování, LED není CFL úsporná žárovka

-věrné podání barev

-vysoký světelný výkon až 134 lumen/W (čipy poslední generace technologie MCOB)

 

Výroba LED těles na zakázku,prodej na splátky 

 Společnost Tesla nabízí také možnost výroby LED těles na zakázku podle individuálních požadavků zákazníka. Produkty je možné zakoupit i na splátky, po předchozí domluvě s prodejcem.

TOPlist